Procedury instalacji i obsługi Canon Imagerunner Advance 8105 Series

Canon Imagerunner Advance 8105 Series to profesjonalne drukarki wielofunkcyjne, które pozwalają użytkownikom na drukowanie, kopiowanie, skanowanie i łączenie dokumentów. Instalacja i obsługa tych drukarek może być procesem złożonym, ale należy pamiętać, że wszystkie kroki są proste i łatwe do wykonania. Przede wszystkim należy upewnić się, że system i oprogramowanie są odpowiednio skonfigurowane, aby umożliwić bezproblemową obsługę Canon Imagerunner Advance 8105 Series. Następnie należy zainstalować odpowiedni sterownik i drukarkę zgodnie z instrukcjami producenta. Po zakończeniu instalacji konieczne jest skonfigurowanie drukarki, aby dopasować ją do środowiska pracy i dostosować ustawienia do preferencji użytkownika. Gdy drukarka jest już gotowa do użycia, można rozpocząć drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów. Użytkownicy mogą również skorzystać z wielu funkcji oferowanych przez Canon Imagerunner Advance 8105 Series, takich jak skanowanie do chmury, tworzenie wielostronicowych dokumentów i wiele innych.

Ostatnia aktualizacja: Procedury instalacji i obsługi Canon Imagerunner Advance 8105 Series

Przed przystąpieniem do łączenia drukarki PIXMA z siecią bezprzewodową należy sprawdzić, czy spełnione są następujące dwa warunki:

 1. Musisz mieć punkt dostępu (czasami nazywany routerem lub koncentratorem), za pomocą którego możesz uzyskać połączenie z Internetem. Przed przejściem do następnego kroku punkt dostępu musi być w pełni funkcjonalny.
 2. Musisz mieć urządzenie obliczeniowe, np. komputer PC, Mac, tablet lub smartfon, nazywane dalej komputerem, które ma połączenie z Internetem.

  Aby sprawdzić, czy komputer przeznaczony do pracy z drukarką jest podłączony do sieci, spróbuj otworzyć na nim stronę internetową, np. www. com. Jeśli strona internetowa nie zostanie wyświetlona, oznacza to, że nie ma prawidłowego połączenia z Internetem. Należy wyeliminować ten problem przed kontynuacją.

UWAGA

Jeśli masz problemy lub nie wiesz, w jaki sposób skonfigurować punkt dostępu lub połączenie z Internetem, zapoznaj się z instrukcją obsługi punktu dostępu, z którego korzystasz, lub skontaktuj się z dostawcą usług internetowych (ISP).

Po spełnieniu powyższych warunków wybierz produkt poniżej, aby uzyskać dostęp do instrukcji dotyczących konfiguracji sieci bezprzewodowej.

Wybierz potrzebne Ci materiały pomocy

 • Tu znajdziesz najnowsze sterowniki do swojego produktu

 • Oprogramowanie, które zapewni Ci jeszcze lepsze wrażenia z pracy z naszymi produktami

 • Przydatne przewodniki, dzięki którym wykorzystasz potencjał swojego produktu

 • Przejrzyj aplikacje współpracujące z Twoim produktem

 • Tu znajdziesz najnowsze oprogramowanie układowe swojego produktu

 • Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj do sekcji najczęściej zadawanych pytań

 • Poznaj najnowsze wiadomości o swoim produkcie

 • Znajdź rozwiązania błędów, których kody wyświetla Twój produkt

Left Right

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Numer seryjny

Tutaj dowiesz się, jak znaleźć numer seryjny produktu B2B.

Recyklingu

Więcej informacji o programie recyklingu kaset firmy Canon

Korzystaj z tej strony, aby skonfigurować swoje urządzenie i poznać wszystkie jego możliwości.

© CANON INC. 2023

Procedury instalacji i obsługi Canon Imagerunner Advance 8105 Series

Bezpośredni link do pobrania Procedury instalacji i obsługi Canon Imagerunner Advance 8105 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Procedury instalacji i obsługi Canon Imagerunner Advance 8105 Series